Jesteś na:

Referencje

 • Techno-Pak

  Techno-Pak

        LIST REFERENCYJNY/

  Niniejszym listem pragniemy udzielic referencji firmie "MK STEEL ZONE Sp.z o.o." z siedzibą w Częstochowie przy ul.Bór 18/24, za profesjonalne i solidne wykonanie taśmy transporterowej do tunelu parowego.

  Taśma transporterowa została wykonana w trybie natychmiastowym oraz doskonale spełnia swoje zadanie.Na pochwałę zasługuje rówież doświadczenie i rzetelność oraz fachowość w zakresie świadczonych usług.

  W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę "MK STEEL ZONE" jako solidnego, kompetentnego oraz godnego polecenia partnera.

  czytaj dalej »

 • Ferrero

  Ferrero

  List Referencyjny

  Pan Konrad Ignaciuk rozpoczął  współpracę z firmą Ferrero Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Bielsku Dużym w 2008 roku jako producent siatek transportowych.Pan Konrad Ignaciuk jest specjalistą w swojej dziedzinie, realizując zlecenie daje dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań.

  Polecam firmę Ignaciuk Taśmy Transporterowe ul.Ikara 246,42-200 Częstochowa,jako firmę solidną,rzetelną i gotową do współpracy nawet przy bardzo trudnych zleceniach.

  czytaj dalej »

 • Winkelmann

  Winkelmann

  List Referencyjny

  Niniejszym pragniemy wyrazic nasze zadowolenie ze współpracy z firmą "MK Steel",która wykonywała dla nas taśmę transportową pracującą w wysokich temperaturach w atmoswerze wodorowej.Firma dotrzymała terminów,zrealizowała zadanie profesjonalnie, a praca taśmy przebiega bez zakłóceń, dlatego firma "MK steel" jest godną polecenia.

  czytaj dalej »

 • Nestle Polska S.A.

  Nestle Polska S.A.

  LIST REFERENCYJNY

  Niniejszym pragniemy udzielic referencji firmie Ignaciuk Taśmy Transporterowe z siedzibą przy ul.Ikara 246 w Częstochowie.Za profesjonalne i solidne wykonanie siatek transporterowych do oblewarek czekolady.

  Wykonane siatki charakteryzują się wysoką estetyką, wytrzymałością i precyzją wykonania.                                                           

  Polecamy firmę IGNACIUK jako godnego zaufania partnera,świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo.Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala postrzegać firmę IGNACIUK jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i szybko odpowiadającą na jego potrzebny i wymagania.

  czytaj dalej »

 • Z.T. ELCAL

  Z.T. ELCAL

  Referencje

  Niniejszym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą IGNACIUK, która wykonywała dla nas taśmy transporterowe pracujące w maszynach dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego.Firma dotrzymała terminów, zrealizowała zadanie profesjonalnie, a praca taśm przebiega bez zakłóceń,dlatego firma IGNACIUK jest godna polecenia.

  czytaj dalej »